Köyden Haberler

Şebinkarahisar Altınçevre Köyü’nden Askerlerimize…

Şebinkarahisar Altınçevre Köy halkı, Afrin Zeytindalı operasyonuna katılan askerlerimize destek için yürüyüş düzenlediler.

Şebinkarahisar Altınçevre Köyü halkı, Afrin Zeytindalı operasyonuna katılan askerlerimize destek için yürüyüş düzenlediler.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’deki terör örgütü PYD/PKK hedeflerine yönelik harekatına Şebinkarahisar Altınçevre Köylüleri de destek verdi.

Köy meydanında toplanan halk, ellerindeki Türk Bayraklarıyla Muhtar Yusuf Koç öncülüğünde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’deki terör örgütleri PYD/PKK hedeflerine yönelik yapılan Afrin Zeytindalı operasyonuna katılan askerlerimize destek vermek amacıyla yürüyüş yaptılar. Köyün girişinden başlayan yürüyüşe çevre köylerden gelen vatandaşlarında katılmasıyla tekbirler eşliğinde devam ederek Balcana Jandarma Karakolu’nda yürüyüş sona erdi.

Balcana Jandarma Karakoluna gelen halk burada askerlerimize destek verirken, Şehitler için dualar edilerek birlik ve beraberlik mesajları verildi.  

Muhammed Kerim Koç

1996 yılında Giresun Şebinkarahisarda dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimi şebinkarahisarda tamamladım. Liseyi şebinkarahisar Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde bitirdim. Üniversite için de Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayar programcılığını okudum. Üniversite stajı için gelmiş olduğum özel bir firmada işe başladım ve halen aynı iş yerinde devam etmekteyim. Kendimi geliştirmek için Bilge adam akademiden sistem uzmanlığı eğitimi aldım. Sanallaştırma ve Ağ tarafında kendimi sürekli olarak geliştiriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatın