Köyden Haberler

Köy Muhtarı Yusuf KOÇ Bayram Mesajı yayınladı

Altınçevre Köyü Muhtarı Yusuf Koç Bayram Mesajı Yayınladı.

Altınçevre köyünde 2009 yılından beri muhtarlık yapan Yusuf Koç kurban bayramının yaklaşması münasebetiyle bayram mesajı yayınladı.

Muhtar Yusuf Koç öncelikle gurbette ve köyde yaşayan yedisinden yetmişine tüm köy halkının mübarek kurban bayramını tebrik eder nice bayramlara beraber kavuşuruz dedi.

Muhtar Yusuf Koç şunları hatırlattı köyümüzden nice doktorlar mühendisler iş adamları öğretmenler çıkmıştır bu bayram vesilesi ile onları köye davet etmek istiyorum.

Bu bayramıda köyümüzde geçirelim dedi.

Başarılarından dolayı ilhan kardeşimi de tebrik ederim bizim gururlandırdı yeni görevinde başarılar dilerim.

altıncevre.com olarak bizlerde tüm köylümüzün kurban bayramını şimdiden tebrik eder küçüklerimzin gözlerinden büyüklerimizin ellerinden öper aramızda olamayıp da ahirete intikal etmiş büyüklerimize allahtan rahmet dileriz.

Muhammed Kerim Koç

1996 yılında Giresun Şebinkarahisarda dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimi şebinkarahisarda tamamladım. Liseyi şebinkarahisar Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde bitirdim. Üniversite için de Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayar programcılığını okudum. Üniversite stajı için gelmiş olduğum özel bir firmada işe başladım ve halen aynı iş yerinde devam etmekteyim. Kendimi geliştirmek için Bilge adam akademiden sistem uzmanlığı eğitimi aldım. Sanallaştırma ve Ağ tarafında kendimi sürekli olarak geliştiriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatın