Köşe Yazısı

İnsanoğlu Neden Böyle ?

Memlekete yıllık izin kullanmaya gittiğimde çalgan deresi yaylasına gittim.

Dabanlı Mahallesinden Ali Öztürk ( Küçük Ali ) nin yaylaya giderken çeşitli yerlere yapmış olduğu çeşmeleri görünce insanlık ölmemiş dedim. 

Kendisinden allah razı olsun fakat yapmış olduğu çeşmelerin mermerlerinin kırıldığını gördüm ve üzüldüm ve kendi kendime insan oğlu neden böyle dedim.

Oraya yapılan en ufak bir hayır bile insanoğlu için iyi birşey.

Sonra yaylada bulunan Yayla fırınının yenilemesini de Ali Öztürk, Muhtar Yusuf Koç, Durkaya Koç ve Numan Semerci ile beraber tuğla ile yaptık inşallah onu yıkmazlar köy için yapılan işler her zaman iyi dir

Bugün Ali Öztürk yapar yarın Ahmet Mehmet yapar yani diyeceğim şudur ki hepimizin birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe bir birimize yardım etmeliyiz.

Şu üç günlük dünya için birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok hepimiz birlik ve beraberlik içerisinde köyümüz için çalışmalıyız ve yapılan eserlere zarar vermemeliyiz verenleri de uyarmalıyız.

Muhammed Kerim Koç

1996 yılında Giresun Şebinkarahisarda dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimi şebinkarahisarda tamamladım. Liseyi şebinkarahisar Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde bitirdim. Üniversite için de Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayar programcılığını okudum. Üniversite stajı için gelmiş olduğum özel bir firmada işe başladım ve halen aynı iş yerinde devam etmekteyim. Kendimi geliştirmek için Bilge adam akademiden sistem uzmanlığı eğitimi aldım. Sanallaştırma ve Ağ tarafında kendimi sürekli olarak geliştiriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ayrıca Kontrol Edin
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatın