Dernekten Haberler

Balcana Camii inşaatı için yardım çağrısı

Giresun’un Şebinkarahisar ilçesi Balcana Köyü Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği ile Şebinkarahisar İlçe Müftülüğü iş birliğinde  yapımınına başlanan Balcana Camii inşaatında çalışmalar devam ediyor.

Giresun İli Şebinkarahisar İlçesi Balcana Köyünde ihtiyaç üzerine, Balcana Köyü Derneği ve Şebinkarahisar İlçe Müftülüğü iş birliğinde hayırseverlerin katkılarıyla yapımına başlanan Balcana Camii inşaat çalışmaları devam ediyor. Balcana köyü muhtarı Yıldıray Öztürk, bölgedeki büyük ölçüde ibadet ihtiyacını giderecek olan caminin bir an önce tamamlanabilmesi için hayırsever iş insanlarından yardım talebinde bulundu.

İŞ İNSANLARININ AYNİ VEYA NAKDİ DESTEKLERİNE İHTİYAÇ DUYULMAKTA

Geçtiğimiz günlerde temeli düzenlenen törenle atılan Balcana Camiinin temel betonu Hayırsever İş İnsanı Mehmet Ali Tonbul, 2. Kat betonu ise Tufan Nakliyat ve Tufan Turizm Seyahat sahibi iş insanı H.Tufan Öztürk tarafından karşılandı. Tamamen yardım sever insanların katkılarıyla tamamlanacak Balcana Camii, bölgede büyük bir ibadet ihtiyacını karşılayacak. Camii inşaatın kısa sürede tamamlanabilmesi için hayır severlerin iş insanlarının ayni veya nakdi desteklerine, ihtiyaç duyulmakta.

CAMİNİN BİR AN ÖNCE İBADETE AÇILMASI İÇİN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

Balcana Köyü Muhtarı Yıldıray Öztürk, caminin yapımında emeği gecen herkese teşekkür ettiğini belirtti. Caminin bir an önce ibadete açılması için desteklerin hızla devam etmesi gerektiğini, hayırseverlerin gönüllerinde yer alan caminin ve sosyal alanlarının yapılabilmesi için her adımı takip ettiklerini ifade etti.

Muhammed Kerim Koç

1996 yılında Giresun Şebinkarahisarda dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimi şebinkarahisarda tamamladım. Liseyi şebinkarahisar Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde bitirdim. Üniversite için de Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayar programcılığını okudum. Üniversite stajı için gelmiş olduğum özel bir firmada işe başladım ve halen aynı iş yerinde devam etmekteyim. Kendimi geliştirmek için Bilge adam akademiden sistem uzmanlığı eğitimi aldım. Sanallaştırma ve Ağ tarafında kendimi sürekli olarak geliştiriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatın