Dernekten Haberler

Altınçevre Gençliği hedefine yaklaşıyor

Şebinkarahisar Altınçevre Köyünün gençleri, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Merkezinde düzenledikleri kahvaltıda bir araya geldiler.

Şebinkarahisar Altınçevre Köyü gençleri “Altınçevre Gençlik Platformu” adı altında 4. buluşmalarını Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinde düzenledikleri kahvaltıda bir araya gelerek gerçekleştirdiler.

Kahvaltı sonrasında yapılan toplantıda önemli kararlar alan “Altınçevre Gençlik Platformu” yapılan çalışmaların belirli bir aşamaya geldiğini, bundan sonra tüm Altınçevre Köyü gençlerinin bir araya getirilerek yapılacak çalışmalara hep birlikte yapılmasına karar verdiler.

Altınçevre Gençlik platformu adı altında 4. Buluşmalarını gerçekleştiren gençler, yaz sezonun bitmesiyle birlikte yapacakları çalışmaları belirleyip kendi aralarında görev bölümü yaptılar. İlk etapta tüm Altınçevreli gençlerin ziyaret edilerek görüşlerinin alınmasına karar verilirken,  yeni yapılacak çalışmaların kararını görüşmelerin sonucuna göre verecek olan geçler, dernek çatısı altında faaliyetlerini devam ettirmek için dernek kurma hazırlıklarına başladılar.

Kasım ayının ilk haftasında yeniden buluşmak üzere toplantıyı sonlandıran Altınçevre Gençliği, bir ve beraber, hep birlikte el ele bu işi gençlerimizle başaracağız dediler.

Muhammed Kerim Koç

1996 yılında Giresun Şebinkarahisarda dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimi şebinkarahisarda tamamladım. Liseyi şebinkarahisar Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde bitirdim. Üniversite için de Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayar programcılığını okudum. Üniversite stajı için gelmiş olduğum özel bir firmada işe başladım ve halen aynı iş yerinde devam etmekteyim. Kendimi geliştirmek için Bilge adam akademiden sistem uzmanlığı eğitimi aldım. Sanallaştırma ve Ağ tarafında kendimi sürekli olarak geliştiriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatın