Şebinkarahisar

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bünyamın Çiftçi

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi,  seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor.

Ak Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamın Çiftçi akrabası olan Nazım Koç‘un evine ziyarette bulunarak çayırova hakkında yapacak olduğu projelerden bahsetti.

Bünyamin çiftçi ile ev ziyaretlerine AK Parti Kocaeli Milletvekilimiz Mehmet Akif YılmazAK Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan ve MHP İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ile birlikte hane ziyaret gerçekleştirdi.

Yapacakları projelerin bir kısmına beyannameye koyduklarını, beş yıl boyunca yapacakları hizmetlerin beyanname ile sınırlı olmayacağını ve daha fazla hizmet yapacaklarını söyleyen Çiftçi, “Sizlerle belirli bir zaman aralığında bir araya gelerek hizmetleri değerlendireceğiz. Çayırovamızın her noktasını geleceğe hazırlayacağız. Sizlere söz veriyorum. Başınızı öne eğecek hiçbir yanlışın içinde olmayacağım. Sizleri mahcup etmeyeceğim” dedi.

31 Mart seçimlerinden sonra Çayırova halkına en kısa kısa sürede güler yüzlü gönül belediyeciliği hizmeti vereceklerini, hizmet memnuniyetine en yüksek seviyede tutmak ve vatandaşların ‘benim belediyem’ diyeceği çalışmalar yapacaklarını belirten Çiftçi, önemli olan vatandaşların hizmete hızlı bir şekilde ulaşması olduğunu söyledi.

Belediye gelen vatandaşların almak istediği hizmetin, kendisine tahsis edilecek personel ile tarafından takip edileceğini anlatan Çiftçi, “Vatandaşımız çayını içerken, işlemleri takip edilecek. Amacımız bürokratik işlemlerin asgari düzeye indirilmesi ve hızlı hizmet vermek” şeklinde konuştu. 

Çiftçi önce akrabalarının, şebinkarahisarlıların ve daha sonra çayırovalı halkın desteğini istedi.

Muhammed Kerim Koç

1996 yılında Giresun Şebinkarahisarda dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimi şebinkarahisarda tamamladım. Liseyi şebinkarahisar Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde bitirdim. Üniversite için de Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayar programcılığını okudum. Üniversite stajı için gelmiş olduğum özel bir firmada işe başladım ve halen aynı iş yerinde devam etmekteyim. Kendimi geliştirmek için Bilge adam akademiden sistem uzmanlığı eğitimi aldım. Sanallaştırma ve Ağ tarafında kendimi sürekli olarak geliştiriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatın